Sezóna 2009/2010

6. kolo | OP Jičínsko 2009/2010

12.09.2009 20:31

Libuň : Dětenice 0:0

sestava: Krouza, Veverka, Dobiáš, Novotný, Hlavatý Lukáš, Dlouhý, Škopán Petr, Znášik, Tyrychtr, Holec, Zelinka

střídání: Reinberger, Vošvrda

průběh: Nejhorší zápas letošní sezony. Absence několika hráčů ( Boček Škopán, Přikryl, Hlavatý, Folprecht), to pro nás znamenalo větší problém než jsme připouštěli. Je to škoda, tento soupeř to byla opravdu slabota.

5. kolo | OP Jičínsko 2009/2010

05.09.2009 20:22

Jičíněves : Libuň 2:2 (1:1)

branky: Škopán Petr, Boček

sestava: Krouza Jakub, Veverka, Dobiáš, Boček, Dlouhý, Zelinka, Novotný, znášik, Škopán Petr, Tyrychtr, Hole

střídání: Přikryl, Folprecht

průběh: Utkání plné soubojů, faulů, přerušení, nezvládnuté rozhodčím, přesto z obou stran spousta pěkných fotbalových momentů. Náš celek šel do vedení po standartce, ale domácí rychle vyrovnali. To samé se opakovalo i ve druhé půli, akorát že první skórovali domácí a naši vyrovnávali. Oba celky dohrávali v deseti, takže utkání vyrovnané ve všem.

4. kolo | OP Jičínsko 2009/2010

02.09.2009 20:05

Libuň : Chomutice 0:0

sestava: Krouza st., Boček, Škopán Pavel, Novotný, Dlouhý, Zelinka, Dobiáš, Škopán Petr, Znášik, Tyrychtr, Holec

střídání: Přikryl, Veverka, Folprecht

průběh: Gól sice nepadl, ale utkání to bylo bojovné a i pohledné. Hosté měli více šancí, byli o kousíček lepší, ovšem kluci makali a zaslouženě vydřeli bodík.

3. kolo | OP Jičínsko 2009/2010

22.08.2009 22:39

Milíčeves"B" : Libuň 2:2 (1:0)

branky: Přikryl, Holec

sestava: Krouza st., Boček, Škopán Pavel, Folprecht, Dlouhý, Novotný, Zelinka, Škopán Petr, Znášik, Kapušník, Holec

střídání: Přikryl

průběh: Divočina, celý zápas se hrál v naší režiji, přesto pouze bod. Opět spousty šancí, ale dát gól, to je skoro zázrak. Domácí šli do vedení po chybě našeho gólmana, ale to samé se stalo při vyrovnání, pak přišlo 5-6 tutovek ( Překy,Zelí, Kukyn, Švéd), dal se i krásnej fík, bohužel to kluci nedotáhli do konce. Nevadí, sezona začíná a zatím je to supr.

2. kolo | OP Jičínsko 2009/2010

15.08.2009 22:32

Libuň : Kopidlno 3:1 (2:0)

branky: Zelinka, Hlavatý J., Kapušník

sestava: Krouza josef, Boček Martin, Škopán Pavel, Veverka Tomáš, Dlouhý Pavel, Novotný Luboš, Zelinka Luboš, Škopán Petr, Znášik Štěpán, Hlavatý Jarda, Holec Jiří

střídání: Kapušník Jan, Folprecht Michal, Tyrychtr Jan.

průběh: dobrý zápas co se týče výsledku, herně už to tak slavné není. V první půly nás podržel gólman, když chytil tři gólovky hostí, ale produktivní byl náš celek. Ze tří loženek dva góly- to je skoro sen.Druhé dějství, to se dá nazvat údržba. Hosté sice snížili, ale rychlá odpověď Kapouna rozhodla celé utkání. No hoši jen tak dál!!!

Všechny články