Vyrovnané utkání rozhodly dvě chyby ve druhé půlce, na odpověď mančaft neměl.

branky: Kabelka 2, Škopán, Zajíc, Dlouhý, vlastní.

sestava: Tyrychtr, Boček, Dobiáš, Srb, Reinberger, Dlouhý, Holec, Škopán, Morávek T., Zajíc, Dubravský.

Jičíněves : Libuň  4 : 1  ( 0:0 )

branka: Zajíc

sestava: Tyrychtr, Morávek T., Veverka, Srb, Morávek O., Dlouhý, Kozák, Zajíc, Škopán, Holec, Plíšek.

střídání: Válek

První poločas hrál náš celek dobře, chyběl jenom gól, hra  po přestávce -  to nemá cenu komentovat.

lll. třída 14.5.2017

Kopidlno "B" : Libuň 3 : 2 ( 3:0 )

BRANKY: Dubravský, Kozák.

sestava: Tyrychtr, Morávek T., Veverka, Srb, Reinberger, Holec, Daňo, Zajíc, Škopán, Kozák, Dubravský.

střídání: Boček, Morávek O.

První půle hrůza, domácí ještě nedali penaltu, po pauze rázem jiná hra, žádné drbání, bohužel na vyrovnání to nedalo.

lll. třída 6.5..2017

Libuň : Podhradí "B"  4 : 0  (2:0 )

branky: Škopán, Holec pen., Daňo, Drozen.

sestava: Tyrychtr, Morávek T., Veverka, Srb, Reinberger, Dlouhý, Holec, Zajíc, Škopán, Morávek O., Daňo.

střídání: Drozen, Válek.

Utkání odehrané v pohodovém tempíčku. Hosté na body neměli, naš celek byl po celé utkání jasně lepší, jenom škoda té spousty zahozených loženek.

lll. třída 29.4.2017

Robousy : Libuň  2 : 0  ( 2:0 )

sestava: Tyrychtr, Veverka, Dobiáš, Srb, Morávek T., Dlouhý, Holec, Morávek O., Škopán, Reinberger, Zajíc.

Herně to ušlo, ale ta koncovka, bída...

lll. třída 22.4.2017

Libuň : Dětenice  0 : 5 ( 0:2 )

SESTAVA: Tyrychtr, Veverka, Krouza, Srb, Morávek T., Dlouhý, Reinberger, Morávek O., Škopán, Daňo, Holec.

střídání: nikdo!!!

Další utkání pouze v jedenácti a navíc od 12. minuty v deseti,( zranění - Krouza ), to se proti nej kandidátu postupu nedá.

lll. třída 16.4.2017

Miletín "B" : Libuň  7 : 1 ( 5:0 )

BRANKA : Zajíc

sestava: Tyrychtr, Morávek T., Krouza, Horký, Veverka, Dlouhý, Morávek O., Reinberger, Dańo, Zajíc, Kozák.

střídání: nikdo!!!!

Výsledek hrozný, ale ještě milosrdný, bohužel, naše sestava na víc neměla.

lll. třída 1.4.2017

Libuň : Češov  1 : 1  ( 1:1 ) penalty: 2:3

branka: Srb

sestava: Krouza, Srb, Morávek T.,Němec, Veverka, Dlouhý, Holec, Morávek O., Škopán, Horký, Zajíc.

střídání: Boček, Drozen, Válek.

Utkání nevalné úrovně, oba celky si vypracovali po dvou šancích a tak je remíza spravedlivá, bod za penalty si ukopali hosté.

lll. třída 29.10.2016

Libuň : Jičíněves  1 : 3  ( 0:2 )

branka:  Morávek Ondřej

sestava: Krouza, Srb, Němec, Morávek T., Dubravský, Holec, Horký, Morávek O., Škopán, Daňo, Marek.

střídání: Tyrychtr, Drozen, Válek.

Zaspaný začátek ovlivnil celé utkání, prohrávat v 11.minutě 0:2, tak to se špatně dohání.

lll. třída 22.10.2016

Češov : Libuň  2 : 5  ( 0 : 2 )

branky: Daňo 3, Marek, vlastní

sestava:  Krouza, Morávek T., Němec, Tyrychtr, Dubravský, Holec, Dlouhý, Škopán, Morávek O., Daňo, Marek.

Dnes náš celek vyhrál díky produktivitě, dát pět gólů z osmi šancí, to je v Libuni skoro zázrak.

lll. třída 15.10.2016

Libuň : Kopidlno "B"  3 : 3  ( 2:0 ) pen : 3:1

branky: Dubravský, Holec 2x z penalty.

sestava: Tyrychtr, Morávek T., Němec, Horký, Reinberger, Dlouhý, Holec, Škopán, Morávek O., Veverka, Dubravský.

střídání: Daňo, Marek, Srb, Krouza.

Utkání na které se nechalo koukat.

lll. třída 9.10.2016

Podhradí "B" : Libuň  2 : 3  ( 2:2)

BRANKY: Škopán, Reinberger, Tyrychtr.

sestava: Krouza, Srb, Veverka, Morávek T., Dubravský, Holec, Dlouhý, Škopán, Morávek O., Marek, Reinberger.

střídání: Tyrychtr, Válek, Drozen.

Opět těší jen tři body, hra se spoustou nepřesností, osobních chyb, málo důrazu, ale naštěstí domácí hráli ještě hůř.

lll. třída 1.10.2016

Libuň : Robousy  2 : 0  ( 1:0 )

branky: Marek, Veverka.

sestava :  Krouza,  Morávek T., Němec, Horký, Reinberger, Holec, Dlouhý, Škopán, Morávek O., Tyrychtr, Marek.

střídání: Veverka, Zajíc, Dubravský, Daňo, Válek.

Z naší strany spousta nepřesností, moc spálených šancí, těší jen tři body a docházka.

lll. třída 24.9.2016

Dětenice : Libuň  5 : 3  ( 3:0 )

branky: Škopán, Holec pen., Reinberger.

sestava: Krouza, Morávek T., Němec, Horký, Reinberger, Dlouhý, Holec, Škopán, Dańo, Marek.

střídání: Veverka, Dubravský, Tyrychtr.

Herní propadák, domácí jasně dominovali, našemu celku patřilo až posledních 25. minut.

lll. třída 17.9.2016

Libuň : Miletín "B" 10 : 0  ( 5:0 )

branky: Škopán 4, Marek 3, Holec, Morávek O., Zajíc.

sestava: Tyrychtr, Morávek T., Veverka, Horký, Dubravský, Holec, Dlouhý, Škopán, Morávek O., Marek, Daňo.

střídání: Zajíc, Reinberger, Válek.

Tak asi dobrý.....

lll. třída 4.9.2016

Žeretice : Libuň  1 : 4  ( 1:1 )

branky: Marek 3, Holec

sestava: Krouza, Morávek T., Němec, Horký, Daňo, Reinberger, Holec, Škopán, Zajíc, Tyrychtr, Marek.

střídání: Morávek O., Válek.

Na perfektním pažitu se hrál dost nervozní zápas, bohužel hra byla ovlivněna nezaviněným zraněním dvou domácích borců ( kolena ), naštěstí se naši borci o přestávce uklidnili a do 60. minuty rozhodli o celkem jasném vítězství.

lll. třída 27.8.2016

Libuň : Železnice "B" 1 : 4  ( 0:1 )

branka: Morávek Ondřej

sestava: Krouza, Morávek T., Němec, Veverka, Dlouhý, Reinberger, Škopán, Morávek O., Holec, Dańo, Horký.

střídání: Marek, Tyrychtr, Urban, Zajíc.

Tak ana druhé mistrvské utkání se nepovedlo, opět žalostná koncovka, znovu chyby v obraně, tak snad do třetice.

lll. třída 20.8.2016

Sobotka "B" : Libuň  4 : 0  ( 2:0 )

sestava: Krouza, Reinberger, Dlouhý, Urban, Daňo, Škopán, Holec, Morávek O., Zajíc, Dubravský, Marek.

střídání: Tyrychtr, Horký, Drozen.

Smolné utkání, herně to ušlo, ale velice bídná koncovka, pár chyb v obranné činnosti, mizerná kondička některých hráčů, no , a prohra je na světě.