Sezóna 2009/2010

17.kolo Chomutice : Libuň 3:1

17.04.2010 19:42

Chomutice : Libuň   3:1 ( 1:1)

branka: Přikryl

sestava: Ziegelheim, Boček, Dlouhý, Novotný, Reinberger, Zelinka, Holec, Škopán, Znášik, Přikryl, Daňo.

Jenom jedenáct bojovníků sehrálo smolný zápas.Hošani nebyli horším týmem, ale několik hrubek a domácí krutě trestali.

Přes porážku klukům patří dík, protože na hřišti nechali to na co mají.

16.kolo Libuň : Milíčeves "B" 9:3

10.04.2010 20:33

Libuň : Milíčeves  9:3  ( 2:3 )

branky:  Hlavatý 4, Přikryl 2, Škopán, Zelinka, Tyrychtr.

sestava: Krouza, Novotný, Ziegelheim, Folpecht, Tyrychtr, Dlouhý, Škopán, Hlavatý, Znášik, Přikryl, Zelinka.

střídání: Holec, Reinberger.

Tomu se říká gólové hody. Hosté v první půli zlobili a na naše dvoubrankové vedení dokázali odpovědět a dokonce jít do vedení,

ale ve druhé půli nastoupil v našich dresech jiný tým a hosty doslova přejel.

15.kolo - Kopidlno : Libuň 5:0

10.04.2010 20:28

Kopidlno : Libuň  5:0

sestava: Krouza, Boček, Ziegelheim, Folprecht, Tyrychtr, Dlouhý, Dobiáš, Škopán, Novotný, Přikryl, Znášik.

střídání: Holec, Reinberger

Jednoznačný zápas, nám nešlo vůbec nic.

11. kolo | OP Jičínsko 2009/2010

31.10.2009 18:50

Podskalan Podhradí - Sokol Libuň 2 : 4 (1:2)

branky: Hlavatý Jarda, Zelinka, Přikryl, Znášik

sestava: Krouza, Boček, Dlouhý, Novotný, Veverka, Dobiáš, Škopán Petr, Hlavatý, Znášik, Holec, Zelinka

střídání: Přikryl - Holec, Tyrychtr - Zelinka, Folprecht - Hlavatý, Reinberger - Veverka

průběh: Chytřejší vyhrál, tak nějak utkání proběhlo. Domácím nelze upřít snahu, ale nám dneska vycházel rychlý přechod do útoku (prostě brejky). Hošani makali a to je asi ten nej rozdíl od posledních zápasů.

13. kolo | OP Jičínsko 2009/2010

28.10.2009 19:50

TK Žlunice - Sokol Libuň 2 : 1 (1:0)

branky: Zelinka

sestava: Krouza, Folprecht, Škopán Pavel, Dobiáš, Dlouhý, Veverka, Novotný, Škopán Petr, Holec, Přikryl, Zelinka

střídání: Reinberger - Škopán Pavel, Boček - Dlouhý

průběh: Po minulém zápase jsme si mysleli, že hůř už náš mančaft hrát nemůže. Může! To co někteří předváděli dneska, to nemá ani na prales. Ke vší smůle se zranil Vali, takže v sobotu to bude na Podhradí zajímavý zápas. Dnes to bylo bez zálohy, Pecan kopal posledního, nikdo ho prostě nezastoupí, navíc forma většiny hráčů je ta tam a podle toho to vypadá. Přátelé, modleme se v lepší zítřky!!!

foto 13. kolo

12.kolo OP Jičínsko 2009/2010

25.10.2009 10:05

Libuň : Lužany 0:1 (0:0)

sestava: Krouza, Folprecht,Škopán Pavel, Dobiáš, Veverka, Dlouhý, Škopán Petr, Zelinka, Holec, Přikryl, Znášik

střídání: Reinberger - Dobiáš, Boček - Holec, Novotný - Zelinka, Tyrychtr - Znášik

průběh: Herní propadák! Opět neproměnění loženek (8x), tři minely a prohra je na světě. Hráči by si měli sáhnout do svědomí, jestli na hřišti nechali to na co mají.

foto 10. kolo

10. kolo | OP Jičínsko 2009/2010

10.10.2009 23:54

Libuň : Lázně Bělohrad "B" 4:1 (0:0)

branky: Přikryl, Holec, Škopán Petr, Veverka

sestava: Krouza, Folprecht, Škopán Pavel, Dobiáš, Veverka, Dlouhý, Škopán Petr, Hlavatý Jarda, Holec, Přikryl, Daňo

střídání: neměl kdo :-)

průběh: Zajímavé a pohledné utkání, ve kterém tahal za delší konec náš mančaft.Od začátku jsme hosty dokázali přehrát a vytvářeli si brankové příležitosti, bohužel gól ne a ne přijít. Loženky Hlavatého, Daňa, Přikryla volaly po gólu, ale hostující gólman byl skvělý a dokázal kluky vylapat. Po přestávce to naštěstí začalo padat. Zdenda, Kukyn, Pecan i Véva dali krásné branky a utkání  se změnilo v náš koncert, bohužel hosté to nezvládli a brutálními fauly se snažili naše hráče neustále provokovat. Naštěstí kluci to zmákli a tři bodíky jsou doma.

foto 10. kolo

9. kolo | OP Jičínsko 2009/2010

03.10.2009 20:42

Robousy : Libuň 4:2 (3:2)

branky: Holec 2

sestava: Krouza, Boček, Dobiáš, Veverka, Dlouhý, Zelinka, Novotný, Znášik, Škopán Petr, Přikryl, Holec

střídání: Folprecht (Novotný), Tyrychtr (Dlouhý), Burda (Holec)

průběh: Hrůza a běs, jinak to nejde nazvat. Odchozený mač od většiny hráčů. Nejde to oporám a ostatní je nedokážou nahradit.K tomu všemu vyschnul střelecký prach, protože i při tý bídě si šance dokážeme vytvořit, ale koncovka to je kapitola sama pro sebe. No co, nejde o život tak snad se mančaft zase zvedne a vono to půjde.

galerie 9. kola

8. kolo | OP Jičínsko 2009/2010

26.09.2009 20:36

Libuň : Valdice 1:3 (0:1)

branky: Hlavatý Jarda

sestava: Krouza, Veverka, Škopán Pavel, Novotný, Dlouhý, Boček, Dobiáš, Hlavatý, Znášik, Přikryl, Zelinka.

střídání: Holec

průběh: Hosté zaslouženě získali tři body. Nám se nedařilo vůbec nic.Brankář, beci, záloha- ti všichni zahráli hluboko pod své možnosti, útok si nekopl, prostě neměl míče. Věřme v světlejší budouctnost...

7. kolo | OP Jičínsko 2009/2010

20.09.2009 20:33

Stará Paka "B" : Libuň 0:4 (0:2)

branky: Přikryl 2, Dlouhý, Škopán Petr

sestava: Škopán Pavel, Veverka, Dobiáš, Novotný, Dlouhý, Boček, Zelinka, Škopán Petr, Znášik, Přikryl, Holec

střídání: Folprecht, Tyrychtr

průběh: Pěkné góly, spousta šancí na obou stranách, ale hra nic moc. Domácí mají mladý mančaft a je vidět, že klukům chybí zkušenosti. To byla v dnešním utkání naše jediná přednost.Tři bodíky jsou doma, takže super.

Všechny články