Libuň : Jičíněves 4 : 3 ( 2:1)

branky: Škopán, Přikryl, Novotný, Znášik.

sestava: Krouza, Boček, Dlouhý, Reinberger, Tyrychtr, Holec, Škopán, Hlavatý, Přikryl, Novotný.

střídání: Veverka, Žofka.

V posledním utkání sezony 2010-11 naši borci zaslouženě zvítězili. Bohužel sestup to už odvrátit nemohlo, ale každá

výhra potěší.

25.kolo OP Hořice "B" : Libuň

Hořice "B" : Libuň 3 : 4 ( 2:3)

branky: Přikryl 3, Hlavatý

sestava: Krouza, Novotný, Dlouhý, Boček, Tyrychtr, Holec, Škopán, Hlavatý, Znášik, Přikryl.

V deseti a výhra, bojovnost, nasazení a produktivita, trocha štěstí, to byl recept na tři body. Děkuji těm hráčům kteří neměli čas a na

utkání nejeli, v jedenácti by to asi nešlo!!!!!

24. kolo OP Libuň : Robousy

Libuň : Robousy 0:1 ( 0:1)

sestava: Krouza, Boček, Dobiáš, Novotný, Tyrychtr, Dlouhý, Škopán, Hlavatý, Znášik, Přikryl, Holec.

střídání: Veverka, Reinberger, Žofka.

Zápas o všechno nám nevyšel hlavně střelecky, soupeři jsme toho moc nedovolili, ale nějak se  zaklela hostující branka

a ani ty největší šance tam prostě ne ane spadnout. Hlavu vzhůru, fotbal se hraje pro lidi a pro žízeň, to jde i v soutěži.

23. kolo OP Železnice : Libuň

Železnice : Libuń 3 : 3 ( 1:1)

branky: Hlavatý, Holec 2.

sestava: Krouza, Boček, Dobiáš, Novotný,Tyrychtr, Dlouhý, Škopán, Hlavatý, Znášik, Přikryl, Holec.

střídání: Reinberger

Supr výkon celého týmu, domácí nestíhali, bohužel jen bod.Utekl nám opět začátek, ale po neproměněné desítce ( Kamil  Ziegelheim)

jsme hru více než vyrovnali a po zbytek utkání náš celek diktoval hru. Škoda jen spousty loženek ( Zdenda, Kukyn, Jaruna), dohromady 10x,

přišel trest v nastaveném čase a vyrovnání. Hošani za výkon dík, škoda konce.

22. kolo OP Libuň : Miletín

Libuň : Miletín  2 : 3 ( 1:1)

branky: Znášik

Moc pěkný fotbal, bohužel rozhodovaný hodně špatně.

21. kolo OP Milíčeves : Libuň

Milíčeves : Libuň  7 : 3 ( 5:2)

branky: Hlavatý, Holec, Přikryl.

sestava: Krouza, Boček, Dlouhý, Novotný, Holec, Tyrychtr, Reinberger, Škopán, Znášik, Přikryl, Hlavatý.

střídání: nikdo

Když to ve 20.minutě bylo 5:0, tak to na zvrat utkání už nevypadalo, přesto těch jedenáct borců zápas nepoložilo a se ctí to dohráli.

20. kolo OP Libuň : Lužany

Libuň : Lužany 4 : 2 ( 2:2)

branky: Škopán 2, Hlavatý, Přikryl.

sestava: Krouza, Boček, Dobiáš, Novotný, Veverka, Reinberger, Dlouhý, Škopán, Znášik, Hlavatý, Přikryl.

střídání:Tyrychtr, Holec.

Dobrý fotbal s dobrým koncem.

19.kolo OP Podhradí : Libuň

Podhradí :  Libuń 5:2 ( 2:1)

branky: Přikryl, Hlavatý.

sestava:  Žofka, Boček, Dobiáš, Reinberger, Přikryl, Tyrychtr, Dlouhý, Škopán, Veverka, Hlavatý, Holec.

střídání: Znášik, Novotný, Tupáček.

Jedním slovem " hrůza".

18.kolo OP Libuň : Chomutice

Libuň : Chmutice 1 : 1 ( 1.1)

branka: Veverka

sestava: Žofka, Boček, Dobiáš, Reinberger, Přikryl, Tyrychtr, Dlouhý, Škopán, Veverka, Holec, Hlavatý.

střídání: Novotný, Burda.

Zápas na který se nechalo koukat, oboum mančaftům to solidně šlapalo a hra byla oboustraně pohledná.Škoda jenom našich loženek,

měli jsme jich víc, ale bohužel.

17.kolo OP Kopidlno : Libuň

Kopidlno : Libuň 4 : 3 ( 2:3)

branky: Holec, Přikryl, Tyrychtr

sestava: Žofka, Boček, Dlouhý, Reinberger, Veverka, Novotný, Tyrychtr, Znášik, Přikryl Holec.

střídání: bohužel nikdo!!!!!

Výsledkově zajímavý zápas, herně a průběhem už to tak slavné nebylo. To, že v 17.minutě vedeme 3:0 neznamená, že vyhrajeme,

protože máme v mužstvu hráče, kteří soupeři v nouzi pomohou a svým výkonem utkání dokážou otočit. Tak snad příště......

16.kolo OP Libuň : Žlunice

Libuň : Žlunice 1 : 3 ( 1:1)

branka: Holec

sestava: Žofka, Dobiáš, Boček,Reinberger,Dlouhý, Tyrychtr, Novotný, Znášik, Škopán, Veverka, Holec.

střídání: Burda, Tupáček.

Tak tento zápas si naši borci za rámeček nedají, o udržení OP se musí hrát s jiným nasazením a bojovností.

15. kolo OP   Valdice : Libuň

Valdice : Libuň  3 : 2  ( 1:0)

branky: Škopán 2.

sestava: Krouza, Boček, Dlouhý, Reinberger, Novotný, Dobiáš, Zelinka, Znášik, Škopán, Přikryl, Veverka.

střídání: Žofka, Malík.

Smutné, to co se ve Valdicích dělo, tomu se říká výsměch fotbalu. Kdo viděl, ví , víc bohužel psát nemohu.  První půle z naší strany

nepřinesla žádné nóvum, spousta chyb, ale po menším proslovu o přestávce se hra o hodně zlepšila a zaslouženě jsme šli do vedení,

bohužel nám nebylo přáno.... Jo, pro naše fanoušky- Zdenda dostal červenou, chápete to ?

14. kolo OP Libuň : L. Bělohrad - Pecka

Libuň : L. Bělohrad - Pecka 1 : 4 ( 0:2 )

branka: Novotný

sestava: Krouza, Boček, Dlouhý, Veverka, Tyrychtr, Dobiáš, Škopán, Kapušník, Znášik, Přikryl, Hlavatý.

střídání: Novotný, Reinberger, Žofka, Malík.

Utkání s lídrem OP pro nás nedopadlo dobře. Hosté nás stejně jako jiné mančafty vyškolili v produktivitě.

Opět sedm loženek, ale žádný gól. Jsme na samém dně tabulky, nevypadá to moc dobře, už ať je zimní pauza.

13.kolo OP Jičíněves : Libuň

Jičíněves: Libuň 0:1 ( 0:0)

branka: Hlavatý

sestava: Krouza, Boček, Dlouhý, Veverka, Kapušník,Zelinka, Holec, Znášik, Škopán,Přikryl, Žofka.

střídání: Hlavatý

Kdo neviděl, neuvěří. Domácí celý první poločas hráli lepší fotbal, bohudík nám konečně fungovala defenzíva.

Po výměně stran a po našem střídání se karta obrátila, bohudík,( nejsem věřící), Jarda chtěl hrát a s ním i celý

mančaft.Konečně jsme zvládli celou druhou půli a konečně po šesti týdnech máme tři body.

12. kolo OP Libuň : Hořice"B"

Libuň : Hořice 3 : 3 ( 2:2)

branky: Hlavatý, Znášik pen., Přikryl.

sestava: Krouza, Boček, Dlouhý, Dobiáš, Tyrychtr, Novotný, Zelinka, Znášik, Škopán,Přikryl, Hlavatý.

Sláva, konečně bod, po čtyřech utkáních bez výhry je i ten bodík supr. Hra měla k dokonalosti hodně daleko, opět

dva góly do 12.minuty, ale bojovností se podařilo do půlky srovnat. Po přestávce se už nehrál tak  útočný fotbal

a tak je remíza asi spravedlivá.

11. kolo OP Robousy : Libuň

Robousy : Libuň  2 : 1 ( 1:1)

branka: Přikryl

sestava: Krouza, Novotný, Dlouhý, Zelinka, Dobiáš, Boček, Reinberger, Škopán, Znášik, Přikryl, Žofka.

střídání: Malík.

Tak jsme spadli až na samé dno. Hra se nedaří, oporám to nejde. Dneska jsme dostali gól už ve 20.vteřině a i když jsme po deseti

minutách vyrovnali tahali jsme za kratší konec.Domácí měli do půlky čtyři supr loženky, ale Kuba je vyčapal a tím udržel mančaft

ve hře.Bohužel druhá polovina už tradičně přinesla jenom trápení. Nevíte někdo co s tím?

10.kolo OP  Libuň : Železnice

Libuň : Železnice 2 : 4 ( 2:1)

branky: Škopán, Boček.

sestava: Krouza, Reinberger, Dlouhý, Novotný, Tyrychtr, Boček, Zelinka, Znášik, Kapušník, Škopán, Přikryl.

střídání: Žofka, Malík, Holec.

Dnes bez komentáře.

9.kolo OP  Miletín : Libuň

Miletín : Libuň 7 : 2 ( 4:0)

branky: Přikryl 2 - 1x pen.

sestava: Krouza, Dobiáš, Dlouhý, Novotný, Tyrychtr, Boček, Škopán, Hlavatý, Zelinka, Přikryl, Znášik.

střídání: Žofka, Reinberger.

Hrůza.... Nemá snad ani cenu se o zápase více rozepisovat.Nefunguje nic, obranná činnost je o ničem, záloha slabý průměr, gólman.... on ví.

Snad příště.

8. kolo OP Libuň : Milíčeves

Libuň : Milíčeves 2 : 4 ( 2:1)

branky: Kapušník, Žofka

sestava: Krouza, Dobiáš, Dlouhý, Novotný, Veverka, Boček, Škopán, Kapušník, Tyrychtr, Přikryl, Žofka.

střídání: Znášik, Reinberger, Malík.

2:0 vedeme a necháme si dát čtyři fíky, tak to je pech. Chyby jednotlivců nás připravily o body, ale co naplat, to je fotbal.

Mančaft se z toho oklepe, hošani si to vyříkaj a příště bude líp, doufejme....

OP 7.kolo  Lužany : Libuň

Lužany : Libuň  1 : 1 ( 0:0)

sestava: Krouza, Malík, Dlouhý, Novotný, Veverka, Škopán, Boček, Hlavatý, Tyrychtr, Přikryl, Znášik.

střídání: Žofka

Naprosto vyrovnané utkání. Domácí  ani náš kolektiv nic světoborného nevymysleli, ani se nehrál žádný světoborný fotbal, šlo spíše o boj s dost

špatným terénem, přesto obě gólové akce byla fotbalová paráda. Pro nás plusový bodík, takže nakonec dobrý.

OP 6.kolo  Libuň : Podhradí

Libuň : Podhradí  4 : 0 (2:0)

branky: Zelinka, Přikryl, Znášik 2 - 1x pen.

sestava: Krouza, Novotný, Dlouhý, Dobiáš, Veverka, Boček, Škopán, Hlavatý, Zelinka, Znášik, Přikryl.

střídání: Tyrychtr, Reinberger, Tupáček.

Zápas začal parádně - 2.minuta a už jsme vedli, to nakopne každý mančaft, náš teprve. Hosté se stávají naším pravidelným dodavatelem bodů

a ani toto utkání nedopadlo jinak. Hoši, dík za pěknou podívanou.

OP 1.kolo  Lázně Bělohrad - Pecka : Libuň

L. Bělohrad - Pecka "B" : Libuň  3 : 1 (2:1)

branka: Škopán

sestava: Žofka, Boček, Dlouhý, Reinberger, Tyrychtr, Zelinka, Tupáček, Škopán, Znášik, Kapušník, Přikryl.

střídání: neměl kdo.

Domácí jasně zápas ovládli,  hošani tentokráte nic nevypustili a makali až do konce, ale kvalita na domácí straně překvapení nepřipustila.

OP 5.kolo  Chomutice : Libuň

Chomutice : Libuň  4 : 2 (1:2)

branky: Přikryl pen., Hlavatý

sestava: Žofka, Dobiáš, Dlouhý, Novotný, Veverka, Boček, Škopán, Znášik, Zelinka, Přikryl, Hlavatý.

střídání: Reinberger, Tyrychtr, Kapušník.

60. minut jsme byli lepším týmem, přesto porážka a krutá porážka. Poločas se makalo jako tým, to nám vydrželo do 70minuty, pak jako mávnutím proutku

týmový duch zmizel. To domácím stačilo k dokonalému obratu.Opět vyhořel střed pole, místo uklidnění a podržení míče spousta kliček, nepřesných přihrávek,

zbrklých řešení, tím došlo k přetížení obrany. Ta navíc působila nejistým dojmem a toho domácí dokonale využili.

OP 4.kolo  Libuň : Kopidlno "B"

Libuň : Kopidlno  2 : 2 ( 1:2)

branky: Kapušník, Přikryl

sestava: Krouza, Reinberger, Dlouhý, Novotný, Veverka, Boček, Zelinka, Škopán, Znášik, Kapušník, Přikryl.

bez střídání.

Zajímavý zápas. V 7.minutě jsme prohrávali 0:2, ale mančaft se z toho oklepal a moc nechybělo a mohla být i výhra.

OP 2.kolo  Libuň : Valdice

Libuň : Valdice 3:2 (2:0)

branky:Tupáček, Přikryl, Boček

sestava: Krouza, Reinberger, Dlouhý, Veverka, Tupáček, Zelinka, Znášik, Škopán, Kapušník, Přikryl.

Skoro stejná sestava, lehce jiné rozestavení a výkon jako den a noc. Takový to byl oproti minulému utkání rozdíl. Hosté zlobili,

jenže naši tentokrát makali celý zápas a v  utkání tahali za delší konec.

OP 3.kolo  Žlunice : Libuň

Žlunice : Libuň  5:2 (0:1)

branky: Přikryl, Škopán.

sestava: Krouza, Boček, Dlouhý, Novotný, Reinberger, Veverka, Škopán, Kapušník, Znášik, Přikryl, Zelinka.

střídání: Holec

Utkání dvou rozdílných poločasů a dvou tváří našeho mužstva. První dějství: jednoduchá  hra, spousta šancí, pouze jeden gól,

ale hrát chtěli všichni, druhá část: soubor rozhádaných profesorů, hra bez pohybu, nápadu, nasazení, se spoustou chyb = trapná prohra.

Máme před sebou dva zápasy doma, tak věřme ve zlepšení a v bodíky.