LION SPORT

Největší autorizovaný e-shop adidas a Reebok

sezona 2019/20

Celou jarní část Fačr z nařízení vlády ČR zrušil, všechna utkání " vyhrál" covid 19.

28.10.2019 Libuň : Miletín "B"

2 : 4  (1:1)

branky:  Morávek O., Tyrychtr.

sestava: Hlůže, Plíšek, Holec, Urban, David, Srb, Tyrychtr, Daňo, Kabelka, Morávek O., Přikryl.

střídání: Mazánek, Burda, Vošvrda, Poličanský.

Ani poslední podzimní zápas nevybočil z podprůměru výkonů našeho týmu, sice se dvakrát vedlo, ale svoji nedisciplinovaností a neskutečnými kiksy nakonec hostům doslova hoši darovali tři body.

19.10.2019  Podhradí : Libuň

3 : 3  ( 1:3 ) pen: 2:0

branky: Daňo, Přikryl, Holec.

sestava: Hlůže, Plíšek, Holec, Vošvrda, David, Urban, Reinberger, Tyrychtr, Morávek O., Daňo, Přikryl.

střídání: Kabelka, Morávek T., Burda.

Po nadějném prvním  poločase přišla na náš tým opět "lenora" a domácí zaslouženě vyrovnali, penalty o bod  navíc nemá cenu ani komentovat ( Burda, Holec,

Daňo, Přikryl) velká nula.

12.10.2019  Libuň : Železnice "B"

1 : 3 ( 0:1)

branka: Kabelka

sestava: Tyrychtr, Plíšek, Dobiáš, Holec, Vošvrda, Morávek T., Srb, Urban, Přikryl, David, Kabelka.

střídání: Daňo, Morávek O., Burda.

Herně vyrovnané utkání rozhodly chyby našeho celku, škoda.

5.10.2019  Libuň  : Nová Paka "B"

3 : 4 (1:3)

branky: Kabelka2, Přikryl

sestava: Hlůže, Plíšek, Poličanský, Holec, Srb, Morávek T., Morávek O., David, Kabelka, Daňo, Přikryl.

střídání: Burda, Vošvrda.

Mužstvo hrálo dobře celkem dvacet minut, to bohužel na body nestačí.

29.9.2019 - Sobotka "B" : Libuň

7 : 0 ( 2:0 )

SESTAVA: Hlůže, Plíšek, Holec, Srb, Urban, Morávek T., Tyrychtr, Kabelka, Morávek O., Dańo, Přikryl.

střídání: Vošvrda, Reinberger, David, Burda.

Pánové, dík!!!!!!!!!!!!!!

14.9.2019 - Kopidlno "B" : Libuň

3 : 7  (3:3)

branky: Přikryl 4, Daňo 2, Reinberger.

sestava: Hlůže, Vošvrda, Holec, Srb, Urban, Morávek T., Reinberger, Tyrychtr, Morávek O., Daňo, Přikryl.

střídání: Plíšek, Kabelka.

Když v 7. minutě šel náš tým do vedení a pak měl během tří minut ještě dvě loženky tak asi nikdo z nás nečekal vedení domácích ve 20. minutě 3:1, naštěstí se do půle podařilo borcům vyrovnat a po poločasové "poradě" se nakonec zrodilo jasné vítězství.

7.9.2019 - Libuň : Češov

5 : 3 ( 3: 0 )

branky: Morávek O. 2, Morávek T. 2, Daňo.

sestava: Hlůže, Plíšek, Holec, Mazánek, Urban, Morávek T., Reinberger, Morávek O., Daňo, Kabelka, Přikryl.

střídání: Drozen, Vošvrda, Srb, David, Poličanský.

Po super zvládnuté první půlce přišlo asi uspokojení  a deset minut bolení,  naštěstí se mančaft probudil a tři body jsou doma.

1.9.2019 - Valdice : Libuň

3 : 0 ( 1:0)

SESTAVA: Hlůže, Plíšek, Holec, Srb, Vošvrda, Morávek T., Tyrychtr, Reinberger, Morávek O., Daňo, Přikryl.

střídání: Mazánek, Kabelka, Urban, David, Poličanský.

Domácí náš celek přehráli, kluci makali, ale dnes to nestačilo.

24.8.2019 - Libuň : Žeretice

4 : 1  ( 2:0 )

BRANKY: Přikryl, Reinberger, Mazánek, Drozen.

SESTAVA: Stehlík, Plíšek, Holec, Srb, Urban, Morávek T., Tyrychtr, Reinberger, Morávek O., Kabelka, Přikryl.

střídání: Drozen, Mazánek, Poličanský.

Jasný výsledek, ale přitom docela drama, po první půlce, kdy naši borci hosty jasně přehráli přišlo 30.minut trápení, naštěstí střídání přineslo "oživení"

a zaslouženou výhru korunovali sváteční střelci.