16. kolo OS 21.6.2014

Libuň : Robousy  0 : 1  ( 0:0)

sestva: Hlůže, Kůtek, Krouza ml., Něměc, Dlouhý, Boček, Novotný, Holec, Horký, Veverka, Urban.

střídání: Srb, Helfer, Reinberger.

Ani v posledním utkání ne zrovna povedené sezony se zázrak vstřeleného gólu nekonal, šancí bylo dost, gólman zachytal, ale body opět fuč.

14.kolo OS 7.6.2014

Libuň : Železnice "B"  0 : 2  ( 0:0)

SESTAVA: Hlůže, Kůtek, Krouza ml., Srb, Dlouhý, Holec, Veverka, Novotný, Znášik, Horký, Urban.

střídání: Reinberger, Roček, Tyrychtr, Helfer.

V úmorném vedru se nehrál zrovna moc pěkný fotbal, ale opět klasika, první půle - čtyři loženky, bez gólu, druhá půle už prakticky

bez velkých šancí, 83.minuta 0:1, marná snaha o vyrovnání, nastavení a 0:2, mančaft by se měl dát asi na modlení, dát gól se rovná

zázraku.

26. kolo OS 1.6.2014

Valdice "B" : Libuň  3 : 0  ( 1:0)

sestava: Hlůže, Reinberger, Krouza, Srb, Dlouhý, Boček, Veverka, Novotný, Holec, Urban, Helfer.

střídání: Čmelík, Tyrychtr.

Z naší strany ztráta bodů, tolik šancí a bez gólu, je to škoda, tým nehrál zle, ale makat 25. minut  v každém poločase na body nestačí.

25. kolo OS 24.5.2014

Libuň : Libáň "B"  2 : 1  ( 1:1)

branky : Urban 2.

sestava: Hlůže, Srb, Krouza ml., Němec, Roček, Reinberger, Boček, Novotný, Holec, Helfer, Urban.

střídání: Krouza st., Tyrychtr, Veverka.

TaK sláva, konečně výhra, upachtěná, vydřená, ale je!!!

24. kolo OS 17.5.2014

Žeretice : Libuň  1 : 0  ( 0:0)

SESTAVA: Hlůže, Kůtek, Krouza ml., Novotný, Roček, Boček, Holec, Tyrychtr, Znášik, Urban, Čmelík.

Střídání: Srb, Helfer.

Pro náš celek smolné utkání. Výhra na šance se nebere, ale to že nedáváme góly je hold problém, šest stoprocentních tutovek je dost,

ale hošani se bojí dát gól, pak přijde šance soupeře, faul na brankáře a výhra domácích je na světě.

23. kolo OS 10.5.2014

Libuň : Nová Paka "B"  0 : 7  ( 0:4)

sestava: Hlůže, Němec, Krouza ml., Novotný, Reinberger, Dlouhý, Boček, Holec, Urban, Horký, Znášik

střídání: Roček, Srb.

Velice zajímavé utkání. První minuta 0:1, třetí minuta - kopeme penaltu ( Znášik), jedenáctá minuta 0:3, kopeme penaltu ( Holec), k dalšímu

průběhu utkání nemám slov, kdo viděl ještě teď kroutí hlavou.

17. kolo OS 8.5.2014

Libuň : Miletín "B"   0 : 2  ( 0:0)

sestava: Hlůže, Němec, Boček, Novotný, Dlouhý, Holec, Krouza st., Urban, Horký, Rainberger, Znášik.

střídání: Tyrychtr, Krouza ml., Veverka.

Oproti poslednímu zápasu neskutečná proměna. Hosté měli dobrých sedm loženek, my ani jednu, bída.

15. kolo OS 1.5.2014

Libuň : Dětenice  1 : 1  ( 0:0)

branka: Tyrychtr pen.

SESTAVA:  Krouza ml., Němec, Boček, Novotný, Dlouhý, Krouza st., Holec, Urban, Horký, Tyrychtr, Znášik.

STŘÍDÁNÍ: Dobiáš, Srb, Helfer.

Super výkon, konečně makal celý tým a hned je dobrý výsledek.

21. kolo OS 26.4.2014

Libuň : Stará Paka "B"  0 : 3  ( 0:2)

sestava: Hlůže, Reinberger, Boček, Novotný, Dlouhý, Veverka, Holec, Krouza ml., Urban, Tyrychtr, Horký.

střídání: Krouza st., Němec, Helfer, Kůtek.

Za předvedený výkon se mužstvo stydět nemusí, jenom škoda tří chyb při standartkách hostí. Hra je zápas od zápasu lepší, akorát ta výhra nějak

nechce přijít.

20. kolo OS 19.4.2014

Češov : Libuň   3 : 2  ( 1:1)

branky: Dlouhý, Znášik.

sestava: Hlůže, Reinberger, Boček, Novotný, Dlouhý, Dobiáš, Holec, Krouza ml., Urban, Tyrychtr, Znášik.

První půle velká bída, ve druhém 35. minut hodně dobrých, ale poslední desetiminutovka - jedna velká chyba. Je to  škoda, ztratit vedení

a nakonec nemít ani bod.

19. kolo OS 12.4.2014

Libuň  : Podhradí "B"   1 : 3  ( 1:2)

branka: Krouza Josef

sestava: Hlůže, Reinberger, Boček, Novotný, Dlouhý, Dobiáš, Krouza, Veverka, Znášik, Horký, Tyrychtr.

střídání: Urban, Holec, Kůtek, Helfer.

připraven: Němec.

Další utkání ve kterém se nemělo prohrát, hostující celek potrestal naše individuální chyby, naopak domácí borci opět pohořeli v koncovce.

18.kolo OS 6.4.2014

Chomutice "B" : Libuň  4 : 1  ( 3:1)

branka: Tyrychtr - pen.

sestava: Hlůže, Reinberger, Boček, Novotný, Dlouhý, Srb, Dobiáš, Holec, Urban, Tyrychtr, Horký.

střídání: Veverka, Roček.

Krutý výsledek, ale je to realita. Tenhle mančaft neumí vyhrávat a ani hrát na nulu ve vlastní brance. Zlepšila se hra útočníků, ale není záložník, který

umí dát balón, výkon některých hráčů se pohybuje na hranici starší veterán, čeká nás hooodně práce.

13. kolo OS 2.11.2013

Libuň : Valdice "B"  0 : 3 ( 0:0)

sestava: Hlůže, Reinberger, Dobiáš, Novotný, Dlouhý, Boček, Veverka, Holec, Urban, Tyrychtr, Znášik.

střídání: Kůtek, Srb, Hudec.

připraveni do hry: Roček, Helfer.

Během týdne se všichni zázračně uzdravili a tak o hráče nouze nebyla. Škoda výsledku, v 80. minutě byl stav 0:0.

12. kolo OS 27.10.2013

Libáň "B" : Libuň  2 : 0  ( 1:0)

sestava: Hlůže, Reinberger, Veverka, Novotný, Dlouhý, Boček, Srb, Urban, Roček, Tyrychtr, Helfer.

střídání: nikdo

Dnes musím opět poděkovat hráčům ktaří nemají na fotbal čas, díky, body vlastně nepotřebujeme. Těm jedenácti co utkání odehráli

patří pochvala.

11. kolo OS 19.10.2013

Libuň : Žeretice   2 : 2  ( 1:1)

branky: Znášik, vlastní

sestava: Hlůže, Reinberger, Dobiáš, Novotný, Dlouhý, Boček, Čmelík, Holec, Znášik, Tyrychtr, Veverka.

střídání: Urban, Hudec, Roček

Docela pohledné utkání, šanci na tři body měla obě mužstva, remíza je proto spravedlivá.

10.kolo OS 12.10.2013

Nová Paka "B"  : Libuń   6 : 0  ( 2:0)

-------------------------------------------------------

sestava: Hlůže, Reinberger, Dobiáš, Novotný, Dlouhý, Holec, Tyrychtr, Znášik, Urban, Helfer.

Výsledek hrozný, ale v deseti, dík Těm co nemají čas!!!

8. kolo OS 29.9.2013

Stará Paka "B" : Libuň   1 : 1  (0:0)

------------------------------------------------------

branka: Tyrychtr

sestava: Hlůže, Reinberger, Dobiáš, Hudec, Dlouhý, Boček, Kůtek, Novotný, Znášik, Tyrychtr, Helfer.

Bylo na tři body, škoda že nešlo střídáním oživit mužstvo.

7. kolo OS 21.9.2013

Libuň : Češov   1 : 5  ( 1:1)

-----------------------------------------------------

branka: Holec pen.

sestava: Hlůže, Novotný, Dobiáš, Reinberger, Kozák, Kůtek, Boček, Tyrychtr, Znášik, Holec, Hudec.

střídání: Helfner.

Poločas ušel, Holec červená - konec fotbalu.

6. kolo OS 15.9.2013

Podhradí "B" : Libuň   2 : 1  ( 0:0)

--------------------------------------------------------

branka: Znášik

sestava: Hlůže, Veverka, Dobiáš, Novotný, Dlouhý, Čmelík, Holec, Znášik, Němec, Tyrychtr, Reinberger.

střídání: Boček

Bída, bída, bída.

5.  kolo OS 7.9.2013

Libuň : Chomutice "B"  6 : 1  ( 2:0)

------------------------------------------------------------------

branky: Tyrychtr 3, Hlavatý, Němec, Znášik.

sestava: Holec, Boček, Dobiáš, Veverka, Dlouhý, Čmelík, Hlavatý, Znášik, Daňo, Tyrychtr, Němec.

střídání: Novotný, Kůtek.

Že by se tým probudil? Domácí prostředí dělá divy.

4. kolo OS 1.9.2013

Miletín "B" : Libuň   7 : 0  ( 4:0)

sestava: Krouza, Boček, Dobiáš, Novotný, Reinberger, Kůtek, Holec, Čmelík, Daňo, Tyrychtr, Znášik.

střídání: Němec

Zajímavý zápas, ...........

3.kolo OS 25.8.2013

Robousy "B" : Libuń  1 : 0 ( 1:0)

--------------------------------------------------

SESTAVA: Hlůže, Hudec, Veverka, Novotný, Tyrychtr, Kůtek, Holec, Reinberger, Němec, Daňo, Znášik.

střídání: Dlouhý

Dneska porážka mrzí, domácí nebyli lepší, ale šťastnější, škoda.

2. kolo OS 17.8.2013

Dětenice : Libuň  3 : 1 ( 2:0)

----------------------------------------------------

Branka: vlastní

sestava: Hlůže, Boček, Veverka, Novotný, Reinberger, Holec, Hlavatý, Znášik, Daňo, Dlouhý, Němec.

střídání: Hudec

Sedmdesát minut trápení, ušlo jenom prvních pět a posledníh patnáct, jinak velká mizérie.

1. kolo OS 11.8.2013

Železnice "B" : Libuň  4 : 0   ( 2:0)

sestava: Hlůže, Boček, Dobiáš, Reinberger, Tyrychtr, Holec, Hlavatý, Dańo, Znášik, Dlouhý, Novotný.

První utkání nového ročníku se teda moc nepovedlo, ale jinak to šlo, dvě tyče, několik dost dobrých akcí, jenom ten gól ne a ne padnout.