LION SPORT

Největší autorizovaný e-shop adidas a Reebok

sezona 2022/23

21.10.2022  Libuň : Češov

1 : 2  ( 1:1)

branka: Reinberger

sestava: Karban, Janoušek, Volšička, Ivan, Hartig, Plíšek, Tyrychtr, Tanashchuk, Horáček, Dubravský, Reinberger,

střídání: Morávek T., Srb.

Poslední podzimní mistrák nevyšel, bohužel, opět mužstvo doplatilo na neproměňování loženek, herně to nebylo ono, snahu nelze upřít, chybí kvalita v koncovce.

15.10.2022  Libuň : Žeretice

3 : 1  ( 1:1 )

branky: Tanashchuk, Horáček, Drozen.

sestava: Karban, Ivan, Janoušek, Volšička, Horáček, Plíšek, Tyrychtr, Tanashchuk, Kabelka, Reinberger, Dubravský,

střídání: Srb, Drozen, Hartig

Konečně utkání ve kterém mužstvu vyšel i druhý poločas, je znát když je koho střídat. Jinak zasloužené tři body, za zmínku stojí šibenice ze třiceti metrů, kterou pověsil Kuba Drozen.

8.10.2022  Libuň : Jičíněves

1 : 3 ( 1:1)

branka: Tyrychtr

sestava: Karban, Janoušek, Volšička, Morávek T., Jirásko, Horáček, Tyrychtr, Tanashchuk, Kabelka, Dubravský, Reinberger.

střídání: Hartig

Utkání s lídrem tabulky se nevyvijelo vůbec špatně, po pěkné střele Tyrychtra šel náš tým do vedení, pak nás několikrát podržel gólman, přesto hosté dokázali vyrovnat, po pauze se opakovala už obehraná písnička, soupeř nás zkrátka ustřídal, bez náhradníků tým nedokáže konkurovat soupeřům celých devadesát minut.

1.10.2022  Hořice "B" Libuň

6 : 2  (1:2)

branky: Dubravský, Horáček.

sestava: Karban, Urban, Volšička, Janoušek, Jirásko, Plíšek, Horáček, Kabelka, Tanashchuk, Dubravský, Reinberger.

střídání: Morávek O., Hartig, Srb.

Když ve 20. minutě naši borci vedli 2:0 vypadalo na dobře rozjeté utkání, bohužel po pauze se všechno zvrhlo. Zranění obou beků, následně červená pro Ondru Morávka ( zahrál si osm minut) a rázem je na světě další nátěr. Je to všechno v hlavách borců, bojí se hrát, chybí lídr.

24.9.2022  Češov : Libuň

2 : 1 ( 0:1)

branka: Plíšek

sestava: Morávek O., Janoušek, Volšička, Morávek T., Jirásko, Plíšek, Horáček, Ivan, Kabelka, Reinberger, Dubravský.

střídání: Veselý!!!!

První poločas byl náš tým jasně lepší, bohužel padla jenom jedna branka, po pauze jako když mávne kouzelným proutkem a najednou se nikomu nechtělo a domácí zaslouženě vyhráli. Jedině Horáček, Jirásko , Dubravský a  Janoušek si za odmakaný zápas zaslouží pochvalu, ostatní v druhé půly zahráli hluboko pod své možnosti.

17.9.2022  Libuň : Sobotka "B"

4 : 5  ( 1:3)

branky: Horáček , Tyrychtr, Dubravský 2.

sestava: Karban, Horký, Morávek T., Volšička, Hartig, Tyrychtr, Horáček, Ivan, Tanashchuk, Dubravský, Morávek O.

Hostující tým přijel v desesti a tak mělo mít utkání jasný průběh, bohužel našich borců se sešlo pouze jedenáct a navíc se jim zápas vůbec nepovedl.

10.9.2022  Kopidlno "B" : Libuň

5 : 3 (4:0)

branky: Kabelka 2, Morávek T.

sestava: Karban, Janoušek, Volšička, Horký, Tanashchuk, Morávek T., Horáček, Ivan, Kabelka, Jirásko, Dubravský, Morávek O., Drozen.

První poločas to nestálo za nic, v 18. minutě vedli domácí 3:0 a bylo prakticky po zápase. Po pauze se výkon rapidně zlepšil, bohužel to procitnutí přišlo pozdě.

3.9.2022  Libuň : Podhradí

3 : 1  ( 1:1)

branky: Horáček 2, Dubravský.

sestava: Karban, Srb, Volšička, Janoušek, Ivan, Tanashchuk, Tyrychtr, Horáček, Reinberger, Drozen, Dubravský, Hartig, Urban, Holec.

Souboj dvou posledních týmů byl poměrně nervózní, kvalita byla ale na straně domácích. Už první poločas přinesl šest loženek, ale gól padl až z penalty, hosté vyrovnali po chybě, ale druhý poločas náš tým odehrál velice dobře a zaslouženě bere body.

27.8.2022    Žeretice : Libuň

4 : 0  ( 2:0 )

sestava:  Karban, Janoušek, Volšička, Srb, Morávek T., Plíšek, Morávek O., Tanashchuk, Drozen, Dubravský, Jirásko, Hartig, Vošvrda, Holec, Vích.

První poločas to byl ustrašený až hanebný výkon, který domácím doslova daroval dva góly, po pauze to už bylo jiné, bohužel tým dojel na jalovost v zakončení

a na domácího pomezního, ten mával jako o závod. Gól náš tým nakonec dal, bohužel do vlastní.

20.8.2022   Jičíněves : Libuň

4 : 0 ( 0:0)

sestava:  Karban, Srb, Volšička, Urban, Ivan, Morávek O., Horáček, Jirásko, Tanashchuk, Reinberger, Dubravský, Hartig, Vích, Vošvrda.

Po minulém utkání přišel velký herní i výsledkový propadák, prostě velká bída.

13.8.2022: Libuň : Hořice "B"

2 : 1 ( 1:0)

branky: Plíšek, Reinberger.

sestava: Karban, Srb, Volšička, Urban, Morávek O., Plíšek, Tyrychtr, Morávek T., Kabelka, Dubravský, Reinberger, Drozen, Hartig, Ivan, Tanashchuk.

První mistrák nového ročníku lll. třídy byl oboustraně hodně povedený. Naši borci předvedli výkon na hranici svých možností a berou tři body, velice slibný start sezony.