6 : 1  ( 2:0)

Branka: Jirásko

Sestava:  Karban, Srb, Plíšek M., Volšička, Plíšek B., Morávek T., Morávek O., Horáček, Jirásko, Tyrychtr, Dubravský.

Střídání: Matouš, Suchánek.

Výsledek je až moc krutý, bohužel domácí většinu šancí dovedli proměnit, naopak náš tým loženky pálil.

3.6 2023  Libuň : Podhradí

4 : 1 ( 1:1)

branky: Plíšek B., Jirásko, Reinberger, Matouš.

sestava: Karban, Plíšek M., Morávek T., Volšička, Srb, Plíšek B., Horáček, Morávek O., Suchánek, Jirásko, Dubravský.

střídání: Reinberger, Matouš, Janoušek, Kabelka.

Utkání plné osobních soubojů, herně byl náš tým lepší a po dlouhé době se to projevilo i na vstřelených brankách.

28.5.2023   Hořice "B" : Libuň

1 : 1  pen: 4:3

branka: Jirásko

sestava: Karban, Plíšek M., Morávek T., Volšička, Ivan, Suchánek, Horáček, Plíšek B., Morávek O., Jirásko, Matouš.

střídání: Dubravský, Florián.

Utrkání nevalné úrovně, domácí tým byl o mněco lepší, ale svoje šance nedokázal proměnit. Penalty ovládl domácí tým.

21.5.2023  Libuň : Jičíněves

0 : 0  pen: 5:4

sestava: Karban, Srb, Janoušek, Volšička, Plíšek B., Morávek O., Tyrychtr, Horáček, Morávek T., Jirásko, Dubravský.

střídání: Matouš, Plíšek M., Suchánek, Ivan.

Poctivý výkon přinesl s vedoucím týmem OS zaslouženou remízu, penalty kupodivu přinesly bod na víc.

14.5.2023  Češov : Libuň

0 : 5 ( 0:3)

branky: Tyrychtr 2, Dubravský, Suchánek, Matouš.

sestava: Karban, Janoušek, Volšička, Morávek T., Plíšek M., Plíšek B., Morávek O., Horáček, Jirásko, Tyrychtr, Dubravský.

střídání: Suchánek, Matouš.

Domácí našim borcům výhru dost ulehčili, když postavili tým složený z hráčů lavičky a vysloužilců, ale stále se hraje o tři body a ty po zásluze putují do Libuně.

7.5.2023  Libuň : Sobotka "B"

2 : 1 ( 2:0)
 BRANKY: Ivan, Horáček.

sestava: Karban, Srb, Janoušek, Volšička, Ivan, Plíšek B., Morávek T., Horáček, Plišek M., Suchánek, Dubravský.

střídání: Matouš, Drozen.

Bojovné utkání, hosté byli fotbalovější, naštěstěstí neproměňovali šance, naši borci rozhodli bojovností a chytrostí, konečně tři body.

30.4.2023  Žeretice : Libuň

3 : 3  ( 1:1) pen: 4:2

branky: Plíšek B., Tyrychtr, Jirásko.

sestava: Karban, Janoušek, Volšička, Plíšek M., Jirásko, Ivan, Morávek O., Plišek B., Horáček, Dubravský, Tyrychtr.

střídání: Srb, Matouš, Florian.

Než se naši borci stihli rozkoukat už prohrávali, domácí mohli hravě přidat další góly, ale v koncovce byli jaloví, pak se hra opticky vyrovnala a přišlo vyrovnaní těsně před pauzou. Do druhé půle vyběhl z naší strany jiný tým a za 12. minut vedl 3:1, jenže to bylo posledních 12. minut nějakého nasazení ,  ta následující bída a totální nezájem ukázalo tu druhou tvář týmu,  proto mužstvo nechalo domácí vyrovnat a po prohře v penaltovém rozstřelu se propadlo na samé dno okresní soutěže.

23.4.2023  Sobotka "B" : Libuň

2 : 0  ( 2:0)

sestava: Karban, Janoušek, Volšička, Srb, Jirásko, Morávek T., Plišek B., Morávek O., Horáček, Matouš, Dubravský.

střídání: Plíšek M., Ivan.

Domácí o výsledku rozhodli během 20. minut, pak se utkání jenom dohrávalo.

16.4.2023  Libuň : Kopidlno "B"

0 : 2  ( 0:0 )

sestava: Karban, Janoušek, Volšička, Morávek, Jirásko, Matouš, Tyrychtr, Plíšek B., Horáček, Reinberger, Dubravský.

střídání: Plíšek M., Ivan, Florian.

Hostující tým se na těžkém terénu pohyboval lépe a měl herní převahu, náš celek hrozil z brejků, bohužel ani nej šance ( 2x Dubravský, 2x Jirásko, 1x Horáček)
  nedokázali hráči přetavit v branku, a tak hosté v závěru ( 75. a 81. minutě) strhli vítězství na svoji stranu.

9.4.2023  Podhradí : Libuň

4 : 3  ( 2:0)

branky: Horáček, Reinberger, Tyrychtr.

sestava: Karban, Janoušek, Volšička, Srb, Jirásko, Tyrychtr, Horáček, Morávek T., Plíšek B., Reinberger, Dubravský.

střídání: Plíšek M., Matouš, Ivan.

Herní převaha po většinu utkání vyšla vniveč , chyby jednotlivců a nedůraz v osobních soubojích - to stálo mužstvo body.

21.10.2022  Libuň : Češov

1 : 2  ( 1:1)

branka: Reinberger

sestava: Karban, Janoušek, Volšička, Ivan, Hartig, Plíšek, Tyrychtr, Tanashchuk, Horáček, Dubravský, Reinberger,

střídání: Morávek T., Srb.

Poslední podzimní mistrák nevyšel, bohužel, opět mužstvo doplatilo na neproměňování loženek, herně to nebylo ono, snahu nelze upřít, chybí kvalita v koncovce.

15.10.2022  Libuň : Žeretice

3 : 1  ( 1:1 )

branky: Tanashchuk, Horáček, Drozen.

sestava: Karban, Ivan, Janoušek, Volšička, Horáček, Plíšek, Tyrychtr, Tanashchuk, Kabelka, Reinberger, Dubravský,

střídání: Srb, Drozen, Hartig

Konečně utkání ve kterém mužstvu vyšel i druhý poločas, je znát když je koho střídat. Jinak zasloužené tři body, za zmínku stojí šibenice ze třiceti metrů, kterou pověsil Kuba Drozen.

8.10.2022  Libuň : Jičíněves

1 : 3 ( 1:1)

branka: Tyrychtr

sestava: Karban, Janoušek, Volšička, Morávek T., Jirásko, Horáček, Tyrychtr, Tanashchuk, Kabelka, Dubravský, Reinberger.

střídání: Hartig

Utkání s lídrem tabulky se nevyvijelo vůbec špatně, po pěkné střele Tyrychtra šel náš tým do vedení, pak nás několikrát podržel gólman, přesto hosté dokázali vyrovnat, po pauze se opakovala už obehraná písnička, soupeř nás zkrátka ustřídal, bez náhradníků tým nedokáže konkurovat soupeřům celých devadesát minut.

1.10.2022  Hořice "B" Libuň

6 : 2  (1:2)

branky: Dubravský, Horáček.

sestava: Karban, Urban, Volšička, Janoušek, Jirásko, Plíšek, Horáček, Kabelka, Tanashchuk, Dubravský, Reinberger.

střídání: Morávek O., Hartig, Srb.

Když ve 20. minutě naši borci vedli 2:0 vypadalo na dobře rozjeté utkání, bohužel po pauze se všechno zvrhlo. Zranění obou beků, následně červená pro Ondru Morávka ( zahrál si osm minut) a rázem je na světě další nátěr. Je to všechno v hlavách borců, bojí se hrát, chybí lídr.

24.9.2022  Češov : Libuň

2 : 1 ( 0:1)

branka: Plíšek

sestava: Morávek O., Janoušek, Volšička, Morávek T., Jirásko, Plíšek, Horáček, Ivan, Kabelka, Reinberger, Dubravský.

střídání: Veselý!!!!

První poločas byl náš tým jasně lepší, bohužel padla jenom jedna branka, po pauze jako když mávne kouzelným proutkem a najednou se nikomu nechtělo a domácí zaslouženě vyhráli. Jedině Horáček, Jirásko , Dubravský a  Janoušek si za odmakaný zápas zaslouží pochvalu, ostatní v druhé půly zahráli hluboko pod své možnosti.

17.9.2022  Libuň : Sobotka "B"

4 : 5  ( 1:3)

branky: Horáček , Tyrychtr, Dubravský 2.

sestava: Karban, Horký, Morávek T., Volšička, Hartig, Tyrychtr, Horáček, Ivan, Tanashchuk, Dubravský, Morávek O.

Hostující tým přijel v desesti a tak mělo mít utkání jasný průběh, bohužel našich borců se sešlo pouze jedenáct a navíc se jim zápas vůbec nepovedl.

10.9.2022  Kopidlno "B" : Libuň

5 : 3 (4:0)

branky: Kabelka 2, Morávek T.

sestava: Karban, Janoušek, Volšička, Horký, Tanashchuk, Morávek T., Horáček, Ivan, Kabelka, Jirásko, Dubravský, Morávek O., Drozen.

První poločas to nestálo za nic, v 18. minutě vedli domácí 3:0 a bylo prakticky po zápase. Po pauze se výkon rapidně zlepšil, bohužel to procitnutí přišlo pozdě.

3.9.2022  Libuň : Podhradí

3 : 1  ( 1:1)

branky: Horáček 2, Dubravský.

sestava: Karban, Srb, Volšička, Janoušek, Ivan, Tanashchuk, Tyrychtr, Horáček, Reinberger, Drozen, Dubravský, Hartig, Urban, Holec.

Souboj dvou posledních týmů byl poměrně nervózní, kvalita byla ale na straně domácích. Už první poločas přinesl šest loženek, ale gól padl až z penalty, hosté vyrovnali po chybě, ale druhý poločas náš tým odehrál velice dobře a zaslouženě bere body.

27.8.2022    Žeretice : Libuň

4 : 0  ( 2:0 )

sestava:  Karban, Janoušek, Volšička, Srb, Morávek T., Plíšek, Morávek O., Tanashchuk, Drozen, Dubravský, Jirásko, Hartig, Vošvrda, Holec, Vích.

První poločas to byl ustrašený až hanebný výkon, který domácím doslova daroval dva góly, po pauze to už bylo jiné, bohužel tým dojel na jalovost v zakončení

a na domácího pomezního, ten mával jako o závod. Gól náš tým nakonec dal, bohužel do vlastní.

20.8.2022   Jičíněves : Libuň

4 : 0 ( 0:0)

sestava:  Karban, Srb, Volšička, Urban, Ivan, Morávek O., Horáček, Jirásko, Tanashchuk, Reinberger, Dubravský, Hartig, Vích, Vošvrda.

Po minulém utkání přišel velký herní i výsledkový propadák, prostě velká bída.

13.8.2022: Libuň : Hořice "B"

2 : 1 ( 1:0)

branky: Plíšek, Reinberger.

sestava: Karban, Srb, Volšička, Urban, Morávek O., Plíšek, Tyrychtr, Morávek T., Kabelka, Dubravský, Reinberger, Drozen, Hartig, Ivan, Tanashchuk.

První mistrák nového ročníku lll. třídy byl oboustraně hodně povedený. Naši borci předvedli výkon na hranici svých možností a berou tři body, velice slibný start sezony.