branky: Znášik 2, Hlavatý, Dlouhý, Novotný.

sestava: Hlůže, Hudec, Dobiáš, Novotný, Němec, Kůtek, Hlavatý, Dańo, Holec, Dlouhý, Znášik.

Pohledné utkání okořeněné krásnými góly.

Žeretice : Libuň   1 : 1  ( 0:1)

-------------------------------------------------

branka: Dańo

sestava: Hlůže, Reinberger, Dobiáš, Novotný, Dlouhý, Kůtek, Hlavatý, Daňo, Znášik, Holec, Tyrychtr.

Ztracené body, po pěti minutách to mohlo být 0:3, ale bohužel, neproměnění ani těch největších šancí nás připravilo o jasné vítězství.

22. kolo OS 1.6.2013

Libuň : Železnice "B"  1 : 1  ( 0:1)

-----------------------------------------------

branka: Tyrychtr

sestava:  Hlůže, Hudec, Veverka, Novotný, Dlouhý, Holec, Hlavatý, Daňo, Reinberger, Tyrychtr, Znášik.

střídání: Dobiáš.

Po celotýdením poctivém dešti se hrál na podmáčeném terénu více než solidní fotbal a je jenom škoda, že naši borci nemají z utkání tři body, tentokrát by si je mužstvo za svůj výkon  zasloužilo.

21. kolo OS 26.5.2013

Podhradí "B" : Libuň  2 : 1  ( 1:1)

branka: Holec

sestava: Hlůže, Novotný, Veverka, Hudec, Dlouhý, Boček, Holec, Dańo, Reinberger, Němec, Znášik.

Špatné počasí, špatný terén, slabý výkon, zasloužená porážka.

20. kolo OS 18.5.2013

Libuň : Valdice "B"   1 : 0  ( 1:0)

------------------------------------------------

sestava:  Hlůže, Boček, Veverka, Novotný, Dlouhý, Holec, Tyrychtr, Dańo, Reinberger, Němec, Znášik.

Za krásného letního počasí se hrálo solidní utkání, hosté jak už bývá zvykem byli herně lepší, ale gólových šancí měli minimum,

náš celek branku dal a proto jsou bodíky doma.

18.kolo OS 4.5.2013

Libuň : Miletín "B"  4 : 0  ( 2:0)

branky: Němec 3, Znášik

sestava: Hlůže, Boček, Veverka, Reinberger, Znášik, Kůtek, Holec, Daňo, Tyrychtr, Němec, Dlouhý.

střídání: Novotný, Hudec.

Další povedené utkání, hosté byli herně lepší, ale šancí měli na rozdíl od našeho týmu poskrovnu. Vítězství je naprosto zasloužené,

za bojovnost a produktivitu jsou tři bodíky ok.

17. kolo OS 27.4.2013

Libuň : Libáń "B"  3 : 2  ( 2:1)

branky: Znášik, Němec, Hlavatý.

sestava:  Hlůže, Boček, Veverka, Hudec, Dlouhý, Kůtek, Hlavatý, Holec, Tyrychtr, Němec, Znášik.

střídání: Burda, Žofka.

Hodně divácky atraktivní utkání, spousta pěkných akcí, pro nás tři bodíky, až na dva zraněné hráče  ( Burda, Žofka) dobrá sobota.

16. kolo OS 21.4.2013

Stará Paka "B" : Libuň  4 : 1  ( 1:0)

-----------------------------------------------------------

branka: Němec

sestava: Hlůže, Reinberger, Holec, Němec, Dlouhý, Boček, Kůtek, Daňo, Tyrychtr, Burda, Novotný.

střídání: Žofka

Výsledkově kruté, herně to tak hrozně nevypadalo, ale ty individuální chyby, každý hráč ať si sáhne do svědomí.

15. kolo OS 13.4.2013

Libuň : Robousy "B"   0 : 1 ( 0:0)

------------------------------------------------------

sestava: Žofka, Reinberger, Holec, Hudec, Dlouhý, Kůtek, Boček, Tyrychtr, Znášik, Němec, Daňo.

střídání: Novotný.

První jarní mistrák skončil těsnou porážkou, ale je to škoda, šancí na gól bylo hodně, ale hostující brankář doslova čaroval.

Tak snad příště.

1. kolo OS 27.10.2012

Libuň : Žeretice   2 : 0  ( 1:0)

-------------------------------------------------------

Branky:  Reinberger, Král.

sestava: Hlůže, Němec, Dlouhý, Reinberger, Holec, Boček, Veverka, Znášik, Tyrychtr, Král.

připraveni: Kůtek, Daňo, Krouza, Válek, Hudec.

Na solidním terénu,  i když za stálého sněžení se hrál 40. minut slušný fotbal, ale po obdržené brance začali hosté trpět zraněními,

až jich v 60. minutě bylo na hřišti jenom šest a proto rozhodčí utkání předčasně ukončil.

11. kolo OS 21.10.2012

Železnice "B" : Libuň  1 : 1 ( 0:0)

BRANKA: Daňo

Sestava: Hlůže, Boček, Dlouhý, Reinberger, Veverka, Holec, Novotný, Znášik, Král, Daňo, Tyrychtr.

Střídání: Hudec, Krouza.

Utkání moc krásy nepobralo, ale nám ke třem bodům chybělo dvacet vteřin. Škoda.

10.kolo OS 13.10.2012

Libuň : Podhradí "B"  2 : 5  ( 1:3)

branky: Tyrychtr, Holec

sestava: Krouza, Němec, Holec, Novotný, Reinberger, Boček, Dlouhý,Kůtek, Znášik, Tyrychtr, Veverka.

střídání: Daňo, Hudec, Král, Hlůže.

Chyby, chyby, chyby a zase chyby, asi to chce psychloga.

9. kolo OS 7.10.2012

Valdice "B" : Libuň  4 : 2  (3:1)

BRANKY: Tyrychtr, Holec pen.

Sestava: Krouza, Němec, Holec, Reinberger, Kůtek, Boček, Dlouhý, Znášik, Daňo, Veverka, Tyrychtr.

střídání: Novotný, Král, Žofka, Válek.

V první půli herní propadák, hrůza děs, naštěstí po poločase se obraz hry zlepšil, ale k bodům to opět navedlo.

7. kolo OS 23.9.2012

Miletín "B" : Libuň  4 : 2  ( 1:0)

branky: Holec, Boček.

sestava: Hlůže, Němec, Holec, Novotný, Veverka, Boček, Dlouhý, Král, Znášik, Tyrychtr, Daňo.

střídání: Hudec, Žofka.

Docela to šlo, domácí byli jasně lepší, sle dokuď borci stíhali a nejančili vypydalo to i na bod, ale deset minut minel a konec.Venku to prostě nejde.

6. kolo OS 15.9.2012

Libáň "B" : Libuň   3 : 0  (1:0)

SESTAVA: Hlůže, Dobiáš, Holec, Reinberger, Hudec, Novotný, Dlouhý, Znášik, Král, Tyrychtr, Veverka.

střídání: Krouza.

Špatný. Není Boček není záloha. Malá bojovnost, chyby, spousta spackaných přihrávek, nedůslednost při branění.

5. kolo OS 8.9.2012

Libuň : Stará Paka "B"  3 : 1  ( 3:0)

---------------------------------------------------------

branky: Daňo, Král, Tyrychtr.

sestava: Krouza, Reinberger, Holec, Novotný, Kůtek, Boček, Dlouhý, Znášik, Král, Daňo, Tyrychtr.

střídání: Hudec, Veverka, Válek.

Oproti minule jako noc a den, hosty kluci v první půli krásnýma kombinacema doslova  rozebrali, jim povolili jednu šanci, dali krásný tři fíky, pak

bohužel přišel poločas a konec pohledným akcím, začal boj, naštěstí s dobrým koncem.

4. kolo OS 2.9.2012

Robousy "B" : Libuň   5 : 1 ( 2:1)

branka: Hudec

sestava: Hlůže, Němec, Holec, Reinberger, Kůtek, Dlouhý, Hudec, Znášik, Dańo, Krouza, Tyrychtr.

střídání: Král, Válek.

Třetí utkání nás vrátilo do reality, domácí vedli za dvanáct minut o dva góly a prakticky nás k ničemu nepustili. Bohužel obě branky padly po obrovských

hrubkách. Náš celek neprobrala ani kontaktní branka a po poločase ještě třikrát inkasoval, škoda, ale s takovým výkonem se prostě bodovat nedá.

3. kolo OS 25.8.2012

Libuň : Chomutice "B"  4 : 0   ( 1:0)

branky: Boček 2, Znášik, Kůtek.

sestava: Hlůže, Němec, Holec, Novotný, Kůtek, Boček, Dlouhý, Znášik, Krouza, Tyrychtr, Dańo.

střídání: Reinberger, Žofka, Hudec.

Domácí mistrovská premiéra vyšla nad očekávání. Trpělivá hra, pozorná obrana, to je klíč k úspěchu. Hosté v poli netahali za kratší konec, ale neměli jedinou

šanci kromě vymyšlené penalty, tu stejně kopli do topolů. Tak pánové, jen tak dál.

2. kolo OS 18.8.2012

Dětenice : Libuň  0 : 4   ( 0:1)

branky: Boček, Znášik, Dańo, Holec.

sestava:  Hlůže, Němec, Holec, Novotný, Reinberger, Boček, Dlouhý, Znášik, Daňo, Král, Krouza.

střídání: Válek

První mistrovský zápas se našemu celku povedl, celkem jednoznačnéý výsledek, ale je hodně co zlepšovat.