sezona 2018/19

8.6.2019  Libuň : Kopidlno "B"

3 : 2  ( 1:0)

branky: Morávek O., Kabelka, Daňo.

sestava: Škopán Pavel, Srb, Plíšek, Dlouhý, Morávek T., Morávek O., Tyrychtr, Reinberger, Kabelka, Daňo, Přikryl.

střídání. Drozen, Burda, Poličanský.

Poslední zápas sezony 2018/19 se herně vůbec nepovedl, naštěstí hosté našim borcům výhru doslovy darovali.

2.6.2019  Sobotka "B" : Libuň

3 : 3 ( 1:2 ) penalty: 4:2

branky: Morávek O., Kabelka, Přikryl.

sestava: Škopán Pavel, Srb, Mazánek, Plíšek, Vošvrda, Morávek O., Reinberger, Dlouhý, Kabelka, Škopán Petr, Přikryl.

střídání: Daňo, Poličanský, Urban, Drozen, Morávek T.

V úmorném vedru se hrálo hodně svižné utkání a remíza je spravedlivým výsledkem.

25.5.2019  Libuň : Češov

3 : 2 ( 2:1 )

branky:  Přikryl 2, Tyrychtr.

sestava: Hlůže, Plíšek, Mazánek, Dlouhý, Srb, Morávek T., Tyrychtr, Reinberger, Kabelka, Škopán Petr, Přikryl.

střídání: Morávek O., Burda, Drozen, Dańo, Poličanský.

Výsledek je sice těsný, ale náš celek hosty jasně přehrával a jenom naše koncovka " opět!" držela hosty ve hře.

18.5.2019  Miletín "B"  : Libuń

2 : 1  ( 0.0 )

branka: Dańo

sestava:  Škopán Pavel, Plíšek, Mazánek, Drábek, Srb, Morávek O., Dlouhý, Reinberger, Kabelka, Přikryl, Daňo.

střídání: Morávek T., Poličanský, Burda.

Střelecká bída náš celek připravila o výhru, opět!! zahozené tutovky - ( Morávek O., Kabelka, Přikryl, Daňo, Rajby ), to nás hoši stálo body, herně dobrý, ale!!!!!

11.5.2019 Libuň : Nová Paka "B"

7 : 0  ( 4:0)

branky: Přikryl 3, Kabelka, Reinberger, Morávek T., Daňo.

sestava: Škopán Pavel, Plíšek, Mazánek, Dlouhý, Srb, Morávek T., Tyrychtr, Reinberger, Kabelka, Škopán Petr, Přikryl.

střídání: Burda, Drozen, Daňo, Morávek O., Poličanský.

Nejen podle výsledku, ale i děním na hřišti se jednalo o pohodové utkání, ale opět těch neproměněných tutovek ( Přikryl, Kabelka), dát jen polovičku svých šancí tak jsou králové planety, tak snad příště.

4.5.2019 Chomutice : Libuň

1 : 0 ( 0.0 )

sestava: Škopán Pavel, Vošvrda, Mazánek, Drábek, Plíšek, Morávek T., Tyrychtr, Reinberger, Morávek O., Škopán Petr, Přikryl.

střídání: Kabelka, Daňo, Drozen.

Smolná porážka, při správné pomoci sudího může i lepší celek prohrát!!!

20.4.2019  Libuň : Žeretice

6 : 2  ( 4:1 )

BRANKY: Morávek Ondřej 3, Přikryl, Tyrychtr, Kabelka.

SESTAVA:  Škopán Pavel, Vošvrda, Mazánek, Drábek, Srb, Morávek T., Tyrychtr, Dlouhý, Morávek O., Škopán Petr, Přikryl.

střídání: Kabelka, Poličanský.

Po vlažném začátku a brance hostí se tým " probudil". Škoda jen zahozených loženek ve druhém poločase - Přikryl, Kabelka, Škopán, Srb, mohlo to být ještě lepší.

13.4.2019  Podhradí : Libuň

3 : 2  (2:0 )

BRANKY: Přikryl 2

SESTAVA: Škopán Pavel, Vošvrda, Drábek, Morávek T., Morávek O., Plíšek, Mazánek, Reinberger, Dlouhý, Přikryl, Kabelka.

střídání: Srb, Burda, Poličanský, Drozen.

První poločas tragický, ať už výkonem větší části mužstva nebo neproměněním loženek, po pauze přišlo zlepšení, bohužel na body to nestačilo.

20.10.2018  Libuň : Miletín "B"

4 : 0  ( 1:0 )

BRANKY: Přikryl 4

SESTAVA: Škopán Pavel, Plíšek, Mazánek, Srb, Morávek T., Tyrychtr, Reinberger, Morávek O., Škopán Petr, Přikryl, Kabelka.

střídání: Vošvrda, Drozen, Burda, Poličanský.

Dobra a důležitá výhra, škoda jenom těch loženek, co jsou naši borci schopni nedat....

14.10.2018 Nová Paka "B"  : Libuň

5 : 0  ( 1:0 )

sestava: Škopán Pavel, Plíšek, Mazánek, Srb,  Morávek T., Holec, Tyrychtr, Morávek O., Přikryl, Poličanský, Reinberger.

střidání: Škopán Petr, Vošvrda, Drozen, Kabelka.

Další venkovní propadák, domácí tým byl jasně lepší.

6.10.2018  Libuň : Chomutice

1 : 0  ( 1:0 )

branka: Morávek Ondřej

sestava: Škopán Pavel, Plíšek, Holec, Vošvrda, Morávek T., Dlouhý, Tyrychtr, Přikryl, Morávek O., Kabelka, Reinberger.

střídání: Němec, Poličanský, Drozen.

Plný bodový zisk po solidním výkonu, první půle hodně fotbalová - jenom škoda jasných loženek ( Rajby 4x ) - druhá část to byl spíš boj.

22.9.2018  Žeretice : Libuň

6 : 2 ( 3:1 )

branky: Přikryl, Morávek T.

sestava: Hlůže, Plíšek, Mazánek, Holec, Srb, Morávek T., Dlouhý, Přikryl, Morávek O., Burda, Reinberger.

střídání: Kabelka, Němec, Dobiáš.

Bída, bída, bída - nejhorší výkon za několik let dozadu, takhle se nehraje ani ....... snad nikde.

15.9.2018 Libuň : Podhradí

2 : 1  ( 1:0 )

BRANKY: vlastní, Přikryl

sestava: Tyrychtr, Plíšek, Mazánek, Holec, Srb, Morávek T., Dlouhý, Přikryl, Morávek O., Reinberger, Burda.

střídání: Drozen

Bez marodů ( Škopáni, Drábek) nám tentokrát vyšlo vše, i chycená penalta v 93. minutě, poctivý výkon, škoda jen přístupu ostaních " hráčů" - ve dvanácti se nedá dlouho vydržet.

9.9. 2018 Kopidlno "B" : Libuň

6 : 4  ( 3:2 )

BRANKY: Přikryl 2, Morávek O., Holec.

sestava: Vošvrda, Morávek T., Mazánek, Holec, Srb, Kabelka, Přikryl, Dlouhý, Tyrychtr, Reinberger, Morávek O.

střídání: Poličanský, Drozen, Burda.

Bláznivý zápas který jsme neměli prohrát, bohužel chybám jednotlivců nelze zabránit.

1. 9. 2018  Libuň : Sobotka "B"

1 : 2 ( 1:1 )

branka: Přikryl

sestava: Škopán Pavel, Plíšek, Holec, Dlouhý, Srb, Morávek T., Drábek, Přikryl, Tyrychtr, Kabelka, Morávek O.

střídání: Drozen, Mazánek, Poličanský, Dubravský, Vošvrda.

Dobrý začátek a rychlý  gól ve čtvrté minutě, to byla paráda, ale pak přišla série zazděných tutovek a hosté ožili, laciná vyrovnávací branka těsně před pauzou

dostala hosty na koně a utkání dohrával náš celek v hlubokém útlumu, ani střídání naši hru neoživila, naopak, branka deset minut před koncem rozhodla o exportu bodů do Sobotky.

25.8.2018  Češov : Libuň

1 : 1  (1:0) pen.:  2:4

branka: vlastní

sestava: Škopán Pavel, Plíšek, Drábek, Srb, Morávek T., Dlouhý, Holec, Morávek O., Tyrychtr, Přikryl, Dubravský.

střídání: Burda, Drozen, Poličanský.

V prvním mistráku nového ročníku OS se nám výsledkově docela zadařilo, ale herně to byla bída. Domácí tým hrál hodně dobře, nás podržel gólman.