Náš tým držel míč, ale neublížil brance, hosté z mála mají zaslouženě tři body.

sestava: Holec, Plíšek M., Morávek T., Srb, Florián, Tyrychtr, Horáček, Kabelka,Matouš, Dubravský, Jirásko.

Utkání moc krásy nepobralo, byl to spíše boj, tři body jsou doma.

1.10.2023  Chomutice : Libuň

6 : 0  ( 3:0)

SESTAVA: Holec, Plíšek M., Morávek T., Srb, Ivan, Tyrychtr, Horáček, Plíšek B., Matouš, Jirásko, Dubravský.

střídání: Florián, Kuba.

Další velice bídný výkon, domácí pouze nakopávali míče, ale na naši nesourodou hru jim to bohatě stačilo.

28.9.2023  Hořice "B" : Libuň

5 : 0  ( 2:0)

sestava: Tyrychtr, Srb, Ivan, Morávek T., Plíšek M., Plíšek B., Horáček, Morávek O., Matouš, Jirásko, Dubravský.

střídání: Veselý, Florián, Kuba.

Domácí byli jasně lepší, ustrašenost a zbrklost našich borců jim hru velice usnadnila.

16.9.2023 Libuň : Robousy "B"

4 : 0 ( 4:0)

branky: Jirásko 2, Horáček, Dubravský.

sestava : Holec, Plíšek M., Morávek T., Ivan, Srb, Tyrychtr, Horáček, Morávek O., Drozen, Dubravský, Jirásko.

střídání: Matouš, Suchánek.

Proti poslednímu týmu OS se nasim borcům povedl začátek a ve 30. minutě to bylo 4:0, pak ale hra upadla do těžkého podprůměru.

2.9.2023  Libuň : Podhradí

branka: Jirásko

sestava: Karban, Srb, Suchánek, Kabelka, Morávek O., Morávek T., Plíšek B., Plíšek M., Jirásko, Dubravský, Horáček.

střídání: Matouš, Florian, Tyrychtr.

Nervózní utkání plné faulů dokázali naši borci rozhodnout ve druhé půli, škoda celé řady zahozených šancí, ale to už začíná být klasika.

27.8.2023  Žeretice : Libuň

2 : 3 ( 0:2)

BRANKY: Dubravský, Kabelka, Plíšek B.

Sestava:  Karban, Plíšek B., Morávek T., Volšička, Srb, Ivan, Morávek O., Kabelka, Matouš, Tyrychtr, Dubravský.

střídání: Veselý, Kuba.

Kdyby skončil poločas vedením 5:0 nikdo by se nedivil, domácí nestíhali, bohužel po pauze prišla desetiminutovka bidy a domácí tým vyrovnal,

štěstíčko ale přišlo v pravou chvilku a tři bodíky putují na náš účet.

19.8.2023  Češov : Libuň

2 : 0 ( 1:)

sestava: Karban, Srb, Volšička, Morávek T., Plíšek M., Tyrychtr, Horáček, Reinberger, Matouš, Dubravský, Plíšek B.,

střídání: Drozen, Ivan, Florian.

12.8.2023  Libuň : Chomutice

1 : 6  ( 0:4)

branka: Kabelka

sestava: Tyrychtr, Srb, Plíšek M., Volšička, Ivan, Plíšek B., Horáček, Kabelka, Matouš, Dubravský, Suchánek.

střídání: Reinberger, Florián, Kuba.

Zranění brankáře těsně před utkáním, chybující obrana a špatné pokrytí středu hřiště, jinak výkon bojovný, bohužel hostům stačilo nakopávat dlouhé míče za obranu a jejich mladí a rychlonozí útočníci si už věděli rady.