LION SPORT

Největší autorizovaný e-shop adidas a Reebok

10. kolo | OP Jičínsko 2009/2010

10.10.2009 23:54

Libuň : Lázně Bělohrad "B" 4:1 (0:0)

branky: Přikryl, Holec, Škopán Petr, Veverka

sestava: Krouza, Folprecht, Škopán Pavel, Dobiáš, Veverka, Dlouhý, Škopán Petr, Hlavatý Jarda, Holec, Přikryl, Daňo

střídání: neměl kdo :-)

průběh: Zajímavé a pohledné utkání, ve kterém tahal za delší konec náš mančaft.Od začátku jsme hosty dokázali přehrát a vytvářeli si brankové příležitosti, bohužel gól ne a ne přijít. Loženky Hlavatého, Daňa, Přikryla volaly po gólu, ale hostující gólman byl skvělý a dokázal kluky vylapat. Po přestávce to naštěstí začalo padat. Zdenda, Kukyn, Pecan i Véva dali krásné branky a utkání  se změnilo v náš koncert, bohužel hosté to nezvládli a brutálními fauly se snažili naše hráče neustále provokovat. Naštěstí kluci to zmákli a tři bodíky jsou doma.

foto 10. kolo

tabulka

Zpět